Kontakt

Välkommen att kontakta oss med dina frågor så hjälper vi dig.

HM Maskin personalbild

Kontaktpersoner

VD'n för HM Maskin Mattias Svensson

Mattias Svensson

VD & Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070 - 227 59 51 Email: mattias@hmmaskin.se

Kalle Lindén säljare på HM Maskin

Kalle Lindén

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070 - 248 18 92 Email: kalle@hmmaskin.se

Filip Wernefur säljare på HM Maskin

Filip Wernefur

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-687 59 52 Email: filip@hmmaskin.se

Jens Carlsson verkstadschef och säljare Hm maskin

Jens Carlsson

Sälj & Verkstadschef

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-659 28 73 Email: jens@hmmaskin.se

Johan Pripp

Servicetekniker

Email: service@hmmaskin.se

Albin Brandt HM Maskin

Albin Brandt

Servicetekniker

Email: service@hmmaskin.se

Henrik Utterberg

Platschef

Tel: 0393-128 20 Mobil: 073-222 23 93 Email: info@hmmaskin.se

Jessica Aldelius

Ekonomi

Tel: 0393-128 20 Mobil: 072-252 99 77 Email: jessica@hmmaskin.se

Bild saknas

Marcus Karlberg

Marknadsföring

Tel: 0393-128 20 Mobil: 073-826 85 25 Email: marcus@hmmaskin.se

HM Maskin

HM Maskin