Kontakt

Välkommen att kontakta oss med dina frågor så hjälper vi dig. Ni når oss via växeln eller nummer/mail direkt till personen du söker.

HM Maskin personalbild

Kontaktpersoner

VD'n för HM Maskin Mattias Svensson

Mattias Svensson

VD & Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070 - 227 59 51 Email: mattias@hmmaskin.se

Kalle Lindén säljare på HM Maskin

Kalle Lindén

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070 - 248 18 92 Email: kalle@hmmaskin.se

Jens Carlsson verkstadschef och säljare Hm maskin

Jens Carlsson

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-659 28 73 Email: jens@hmmaskin.se

Filip Wernefur säljare på HM Maskin

Filip Wernefur

Sälj Värnamo

Tel: 0370-104 44 Mobil: 070-687 59 52 Email: filip@hmmaskin.se

Anders Gabrielsson

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-818 87 01 Email: anders@hmmaskin.se

Johan Pripp HM Maskin

Johan Pripp

Verkstadschef & Servicetekniker

Tel: 0393-128 20 Mobil: 076-140 95 23 Email: service@hmmaskin.se

Albin Brandt HM Maskin

Albin Brandt

Servicetekniker

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-227 59 81 Email: service@hmmaskin.se

Claes Lindahl

Servicetekniker

Tel: 0393-128 20 Mobil: 076-492 05 27 Email: service@hmmaskin.se

Bild saknas

Mikael Bergkvist

Servicetekniker Värnamo

Email: info@wrent.se

Henrik Utterberg

Platschef

Tel: 0393-128 20 Mobil: 073-222 23 93 Email: henrik@hmmaskin.se

Jessica Aldelius

Ekonomi

Tel: 0393-128 20 Mobil: 072-252 99 77 Email: jessica@hmmaskin.se

Bild saknas

Marcus Karlberg

Marknadsföring

Tel: 0393-128 20 Email: marcus@hmmaskin.se

HM Maskin

HM Maskin