Kontakt

Välkommen att kontakta oss med dina frågor så hjälper vi dig.

HM Maskin personalbild

Kontaktpersoner

VD för HM Maskin AB

Mattias Svensson

VD & Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070 - 227 59 51 Email: mattias@hmmaskin.se

Kalle Lindén

Kalle Lindén

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070 - 248 18 92 Email: kalle@hmmaskin.se

Filip HM Maskin

Filip Wernefur

Sälj

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-687 59 52 Email: filip@hmmaskin.se

Jens Carlsson på HM Maskin

Jens Carlsson

Sälj & Service

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-659 28 73 Email: jens@hmmaskin.se

Johan Pripp HM Maskin

Johan Pripp

Servicetekniker

Email: service@hmmaskin.se

Albin Brandt HM Maskin

Albin Brandt

Servicetekniker

Email: service@hmmaskin.se

Jan Janne Homlkvist håller utbildningsmaterial framför en truck

Jan Holmkvist

Utbildning

Tel: 0393-128 20 Mobil: 070-796 69 18 Email: jan@hmmaskin.se

HM Maskin

HM Maskin